top of page

jeugdwedstrijd 28 sept 2025

  • alfonsvanmeer
  • 30 sep
  • 2 minuten om te lezen


ree

Jeugdwedstrijd 28 sept 2025


De wedstrijd begint natuurlijk al bij het inslaan, lekker vroeg beginnen zodat je er goed voor staat. Dan het putten, gewoon de par van de putt-ronde gelopen, dus gewoon netjes.


Nu begint hier de echte wedstrijd, misschien denk je dat ik bedoel in de rode teebox van hole 1, maar nee. Ik bedoel de wedstrijd met jezelf in je hoofd. Je hebt vast al duizenden keren gehoord dat golf een concentratiesport is, maar ik herhaal dat gewoon nogmaals. Als je niet rustig in je hoofd zit, komt het er gewoon niet van. Ik denk dan ook dat dat de reden is dat ik heb gewonnen, ik kletste natuurlijk wel met mijn flightgenoten, maar was vooral gefocust op mijn eigen spel.


Ook een gedeelte van mijn spel wat er voor zorgde dat ik punten scoorde is door weinig risico te nemen; waarom bij een afstand van 220 meter een keer een moeilijke club 160-170 meter slaan en daarna een 60-70 meter chip doen wanneer je ook met een consistentere club 2x 110 meter kan slaan?


Tot slot eindigen we dit verslag met het hoogte- en dieptepunt van de dag. Het hoogtepunt is op hole 5 gebeurd, ik sloeg mijn eerste bal net een klein beetje te zacht voor de eerste dogleg, maar dat maakt voor mij niet uit, want ik sloeg met mijn houten drie een hele mooie draw de hoek om. En je kan het bijna niet geloven maar de bal belande 80 meter voor de hole. Ik denk dat ik bijna nog nooit zover heb geslagen met deze club. Nu nog het dieptepunt; op hole een lag ik na mijn tweede slag een beetje onder de bomen bij laaghangende takken, de afstand was iets van 120 meter. Ik denk, als ik nou mijn houten 3 zachtjes raak en heel erg bij mijn rechter voet leg rolt hij gewoon de green op. Prima plan al zeg ik het zelf, alleen dan is het heel jammer dat mijn bal na 50 meter een wat dikkere tak raakt die op grond ligt waardoor mijn bal komt stil te liggen! Heel jammer was dat.


Dus het moraal van het verhaal, je kan je houten drie overal voor gebruiken.


Ik wil nog de hele jeugdcommissie bedanken voor de organisatie van deze mooie wedstrijd, en natuurlijk alle jeugdleden om zo’n goede competitie te zijn šŸ˜‰


Mees van de Vossenberg


De uitslag:



Onderdeel 6-holes putten


Putting King: Xava in 't Ven (12 slagen)


Putting Queen: Emiliana Deloge (11 slagen)



Groep Handicappers


1e prijs: Mees van de Vossenberg (22 stf)


2e prijs: Beau de Wit (21 stf)


3e prijs: Jayden Pruijmboom (17 stf)



Groep Baanpermissie/Labels


1e prijs: Jip Derijck


2e prijs: Thijs van 't Hof


3e prijs: Cian Leen



Behaalde labels


EAGLE: Lucas Hospel


ALBATROSS: Jip Derijck, Thijs van 't Hof, Cian Leen


BAANPERMISSIE: Brett de Wit, Florian Braken, Louison ban Bree, Cian Leen



Recente blogposts

Alles weergeven

Opmerkingen


bottom of page