Bericht van de TC

De Technische Commissie (TC) is op zoek naar nieuwe leden voor de commissie. Leden die het leuk vinden en het ook als een uitdaging zien om het spelniveau van al onze leden te bevorderen. Gezien de huidige samenstelling van onze vereniging en van de commissie zelf zouden wij een vrouw zeer wenselijk vinden, maar een enthousiaste man is natuurlijk ook van harte welkom hoor.


Wat doen we zoal?

De TC is momenteel druk bezig om een nieuwe competitievorm op te zetten en zoals u hopelijk al gezien heeft zijn we ook net weer gestart met inlooplessen, die zo’n groot succes waren in het verleden. Je kunt ook eens kijken op de website.

Reacties kun je richten aan technischecommissie@golfdetongelreep.nl of bellen met de voorzitter van de TC, Bart Visser, tel. 040-2126799.


136 keer bekeken